TELK

V kurzu Moodle: Tvorba e-learningových kurzů (zkratka TELK) naleznete ucelený přehled funkcí online prostředí Moodle (ELF) z pohledu učitele včetně modelových příkladů, metodických doporučení a praktických úkolů.

V případě zapojení do podpory typu A (tvorba a modifikace kurzu) je absolvování kurzu povinné.

V případě zapojení do podpory typu B (podpora provozu kurzu) absolvování kurzu není povinností, nicméně těm, kteří si chtějí vyzkoušet možnosti, kterých lze v kurzech v ELFu využít, jej doporučujeme.


Protože si myslíme, že se člověk nejlépe naučí to, co si může sám vyzkoušet, rozhodli jsme se kurz pojmout prakticky. Můžete si tu tak vyzkoušet práci s Moodlem a zjistit, k čemu je toto všestranné on-line prostředí užitečné a jak jej využít k výuce a tvorbě studijních materiálů. Doufáme, že vám tento kurz přiblíží škálu možností využití e-learningových nástrojů pro vzdělávání, prohloubí vaše znalosti a dovednosti při práci s Moodlem a bude pro vás zdrojem inspirace pro vlastní pedagogickou činnost.

Přihlášení do kurzu

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit webový formulář na adrese http://elf.phil.muni.cz/telk-prihlaska. Přibližně do 24 hodin pak budete do kurzu zapsáni.