Závěrečné prezentace kurzů zapojených do stipendijní podpory (jaro 2017)

přidáno: 25. 5. 2017 23:38, autor: Neznámý uživatel

Rádi bychom vás upozornili, že v období od 29. 5. do 16. 6. 2017 se budou konat závěrečné prezentace kurzů typu A přihlášených do stipendijní podpory rozvoje e-learningu na FF MU.

Prezentace se konají v naší kanceláři na Gorkého 7 a každá prezentace trvá asi 30 minut (15 minut na prezentaci a 15 minut na případné doplňující dotazy). Kalendář s termíny prezentací naleznete na stránce elf.phil.muni.cz/prezentace. Termíny prezentací do kalendáře průběžně doplňujeme.

Zaujme-li Vás nějaké téma, přijďte se inspirovat v daný den a čas k nám do kanceláře. Předchozí registrace není nutná.

Budeme se těšit na setkání.

Závěrečné prezentace kurzů zapojených do stipendijní podpory (podzim 2016)

přidáno: 16. 1. 2017 1:39, autor: Neznámý uživatel

Rádi bychom vás upozornili, že v období od 23. 1. do 10. 2. 2017 se budou konat závěrečné prezentace kurzů typu A přihlášených do stipendijní podpory rozvoje e-learningu na FF MU.

Budeme se těšit na setkání.

Průběžná konzultace a splnění TELKu (podzim 2016)

přidáno: 3. 12. 2016 7:41, autor: Neznámý uživatel

Milí asistenti kurzů zapojených do stipendijní podpory typu A,

připomínáme, že nejpozději do 6. 1. 2017 máte povinnost zúčastnit se průběžné konzultace. Termín si prosím domluvte se svým konzultantem. Na konzultaci seznámíte konzultanta se svou dosavadní činností v kurzu, popíšete další zamýšlený postup a vyřešíte případné problémy či technické potíže.

Do stejného termínu (tedy 6. 1. 2017) také musíte splnit úkoly v kurzu Moodle: tvorba e‑learningových kurzů.

Přihlašování do programu stipendijní podpory - Podzim 2016

přidáno: 20. 9. 2016 2:38, autor: Neznámý uživatel

Rádi bychom Vás informovali, že v této době probíhá přihlašování do stipendijního programu rozvoje e-learningu na FF MU. Kurzy je možné přihlašovat v období od 19. 9. do 21. 10. 2016.

Jak kurzy přihlásit?

1. fakultní systém ELF: na adresu elf@phil.muni.cz zašle vyučující mail, v němž uvede názvy kurzů a UČA asistentů. Na základě tohoto mailu některý z pracovníků Kanceláře e-learningu FF MU vyučujícího zkontaktuje a domluví si povinnou úvodní konzultaci.

1. e-learning v IS MU: vyučující kontaktuje e-techničku Mgr. Petru Baštářovou, a to buď telefonicky na čísle 549 49 6495 nebo mailem na adresu etech@fi.muni.cz.

Kurzy, které nebudou přihlášeny v řádném termínu, nemají v jarním semestru 2016 nárok na stipendijní podporu.

Závěrečné prezentace kurzů zapojených do stipendijní podpory (jaro 2016)

přidáno: 30. 5. 2016 4:16, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 30. 5. 2016 4:17 ]

Rádi bychom vás upozornili, že v období od 30. 5. do 17. 6. 2016 se budou konat závěrečné prezentace kurzů typu A přihlášených do stipendijního programu rozvoje e-learningu na FF MU.

Průběžná konzultace a splnění TELKu (jaro 2016)

přidáno: 26. 4. 2016 4:49, autor: Neznámý uživatel

Milí asistenti kurzů zapojených do stipendijní podpory typu A,

připomínáme, že nejpozději do 13. 5. 2016 máte povinnost zúčastnit se průběžné konzultace. Termín si prosím domluvte se svým konzultantem. Na konzultaci seznámíte konzultanta se svou dosavadní činností v kurzu, popíšete další zamýšlený postup a vyřešíte případné problémy či technické potíže.

Do stejného termínu (tedy 13. 5. 2016) také musíte splnit všechny úkoly v kurzu Moodle: tvorba e‑learningových kurzů.

Tento termín platí v případě, že počítáte s ukončením práce na kurzu v červnu; pokud na kurzu budete pracovat i v létě, TELK a průběžnou konzultaci musíte splnit do 12. 8.

Přihlašování do programu stipendijní podpory - Jaro 2016

přidáno: 25. 2. 2016 10:36, autor: Lucie Kaplanová

Rádi bychom Vás informovali, že v této době probíhá přihlašování do stipendijního programu rozvoje e-learningu na FF MU. Kurzy je možné přihlašovat v období od 22. 2. do 25. 3. 2016.

Jak kurzy přihlásit?

Závěrečné prezentace kurzů zapojených do stipendijní podpory (podzim 2015)

přidáno: 14. 1. 2016 2:49, autor: Lucie Kaplanová

Rádi bychom vás upozornili, že v období od 25. 1. do 12. 2. 2016 se budou konat závěrečné prezentace kurzů typu A přihlášených do stipendijního programu rozvoje e-learningu na FF MU.

Průběžná konzultace a splnění kurzu Moodle: tvorba e-learningových kurzů (podzim 2015)

přidáno: 10. 12. 2015 2:31, autor: Lucie Kaplanová

Milí asistenti kurzů zapojených do stipendijní podpory typu A,

připomínáme, že nejpozději do 8. 1. 2016 máte povinnost zúčastnit se průběžné konzultace. Termín si prosím domluvte se svým konzultantem. Na konzultaci seznámíte konzultanta se svou dosavadní činností v kurzu, popíšete další zamýšlený postup a vyřešíte případné problémy či technické potíže.

Do stejného termínu (tedy 8. 1. 2016) také musíte splnit úkoly v kurzu Moodle: tvorba e‑learningových kurzů.

Závěrečné prezentace kurzů zapojených do stipendijní podpory (jaro 2015)

přidáno: 2. 9. 2015 0:52, autor: Petra Hanušková

V období 31. 8. až 11. 9. 2015 se budou konat závěrečné prezentace kurzů typu A přihlášených do stipendijního programu rozvoje e-learningu na FF MU.

Prezentace se konají v naší kanceláři na Gorkého 7 a každá prezentace trvá asi 30 minut (15 minut na prezentaci a 15 minut na případné doplňující dotazy). Kalendář s termíny prezentací naleznete na stránce elf.phil.muni.cz/prezentace. Termíny prezentací do kalendáře průběžně doplňujeme.